Про видання

Версія для друку

ВІСНИК КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

«Вісник Конституційного Суду України» згідно з частиною першою статті 47 Закону України «Про Конституційний Суд України» є офіційним виданням Конституційного Суду України. Видання засноване з метою всебічного висвітлення діяльності Конституційного Суду України та актуальних питань конституційної юстиції і конституційного права України.

У журналі друкуються рішення, висновки та ухвали Конституційного Суду України, а також окремі думки суддів стосовно цих актів; інформація про зовнішні зв’язки Конституційного Суду України; матеріали науково-практичних конференцій, огляди круглих столів, міжнародних семінарів, проведених Конституційним Судом України; аналітична та звітна інформація. Крім того, у виданні публікуються наукові статті, аналітичні огляди, в яких висвітлюються актуальні питання конституційної юстиції і конституційного права України, інших держав.  

Журнал розрахований на працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, суддів, вчених-правознавців, юристів-практиків, викладачів вищих навчальних закладів, студентів, громадян.

До відома авторів: наукова стаття повинна бути актуальною, мати доктринальний характер із чітко окресленою проблематикою, містити наукові положення, розроблені особисто автором, висновки про наукове та практичне значення наукової розробки. До статей додається: коротка анотація та ключові слова українською й англійською мовами, а також довідка про автора із зазначенням прізвища, імені та по батькові, вченого ступеня, вченого звання, місця роботи і посади, контактних телефонів, електронної пошти. Обсяг наукової статті — 12–15 сторінок друкованого тексту через півтора інтервалу (розмір шрифту − 14). Нумерація виносок — посторінкова.

Редакція залишає за собою право направляти наукові статті на рецензування, редагувати та скорочувати їх зміст, за погодженням з автором змінювати назву статті.

За зміст матеріалів, достовірність фактів, статистичних даних та іншої інформації відповідальність несуть автори. У разі передруку публікацій іншими виданнями посилання на «Вісник Конституційного Суду України» обов’язкове.

 

Матеріали для публікації просимо надсилати електронною поштою на адресу редакції «Вісника Конституційного Суду України»: court@ccu.gov.ua.

Тел. редакції: (044) 238-11-54.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України