Асоціація суддів Конституційного Суду України

Версія для друку

АСОЦІАЦІЯ СУДДІВ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ 

Асоціація суддів Конституційного Суду України є громадською суддівською організацією, утвореною відповідно до Конституції України, Закону України «Про громадські об’єднання», інших нормативно-правових актів, що стосуються утворення і діяльності громадських організацій.

Метою діяльності асоціації є участь у громадському і суспільному житті держави, сприяння органам державної влади і місцевого самоврядування в реалізації їх повноважень у сфері правотворення та правозастосування та сприяння суддям Конституційного Суду України у відставці (на пенсії), діючим суддям  Конституційного Суду України як громадянам України  у здійсненні і захисті їх конституційних прав і свобод, а також прав і свобод та законних інтересів, передбачених законодавством України, іншими нормативно-правовими актами.

 Асоціація діє на підставі Положення про громадську організацію «Асоціація суддів Конституційного Суду України» в новій редакції, затвердженого загальними зборами організації 12 жовтня 2016 року та зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у м. Києві  22 листопада 2016 року.

До складу ГО входить 27 осіб із діючих суддів та суддів Конституційного Суду України у відставці (на пенсії).

Почесними членами Асоціації є суддя  Європейського Суду з прав людини у відставці Буткевич Володимир Григорович та ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тацій Василь Якович.

Головою Асоціації є суддя КСУ у відставці Домбровський Іван Петрович, заступник – суддя КСУ у відставці Вдовіченко Сергій Леонідович.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України