Засідання Другого сенату Суду

Версія для друку

 

Засідання Другого сенату Суду

У середу, 10 березня, Другий сенат Конституційного Суду України на пленарному засіданні у формі письмового провадження розглянув справу за конституційною скаргою Акціонерного товариства „Державний ощадний банк України“ щодо відповідності Конституції України припису першого речення частини першої статті 1050 Цивільного кодексу України. Суд дослідив матеріали справи на відкритій частині пленарного засідання та перейшов до закритої частини для ухвалення рішення. Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

Другий сенат Суду на засіданні продовжив розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Поліщука Сергія Олексійовича щодо конституційності положень пункту 4 статті 16-3 Закону України „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей“. За результатами засідання Постановлено Ухвалу про відкриття конституційного провадження у цій справі.

Цього ж дня відбулося засідання Першої колегії суддів Першого сенату Конституційного Суду України на якому розглядалося питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Големб’євської Вероніки Валентинівни щодо відповідності Конституції України окремого положення частини другої статті 424 Кримінального процесуального кодексу України. Розгляд цього питання буде продовжено на одному з наступних засідань колегії.

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2021 Конституційний Суд України