Упродовж листопада Конституційний Суд України провів 69 засідань, ухвалив 57 актів. До Суду надійшло 19 конституційних скарг

Версія для друку

 

1 грудня, 2022

Упродовж листопада поточного року Конституційний Суд України провів 69 засідань: 23 пленарних засідання Великої палати; 2 засідання Великої палати; 7 засідань Суду; 1 пленарне засідання і 1 засідання Першого сенату Суду; 12 пленарних засідань і 12 засідань Другого сенату Суду; 11 засідань колегій суддів.

На цих засіданнях ухвалено 57 актів Суду, з них: 1 Рішення Великої палати і 16 ухвал Великої палати Суду; 5 постанов Суду; 1 рішення Другого сенату і 12 ухвал Другого сенату; 1 ухвалу Першого сенату; 21 ухвалу колегій суддів.

(З детальною інформацією щодо результатів розгляду справ можна ознайомитися на вебсайті Суду).

До Конституційного Суду України у зазначений період надійшло 19 конституційних скарг. За результатами попередньої перевірки 10 конституційних скарг розподілено суддям-доповідачам. Суб’єктам права на конституційні скарги повернуто 9 скарг, які за формою не відповідали вимогам Закону України „Про Конституційний Суд України.

У листопаді Секретаріатом Суду підготовлено та надіслано 42 відповіді на запити на публічну інформацію та звернення громадян.

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України