26 лютого. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Другий сенат розглядав справи за конституційними скаргами та ухвалив дві ухвали

Версія для друку

26 лютого, 2024
 

У понеділок, 26 лютого 2024 року, Другий сенат на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційними скаргами Бичкова Сергія Андрійовича, Бая Анатолія Анатолійовича щодо конституційності частини шостої статті 176 Кримінального процесуального кодексу України.

Суд відмовив у задоволенні клопотань Постійного представника Верховної Ради України у Конституційному Суді України Максима Дирдіна про зміну форми провадження у цій справі з письмової на усну, а також про відмову сенату від розгляду справи на розсуд Великої палати.

Подальший розгляд цієї справи відбудеться на одному з наступних пленарних засідань.

 

Другий сенат на засіданні закрив конституційне провадження у справі за конституційною скаргою Малинникова Олега Федоровича щодо конституційності частин першої, другої, п’ятої статті 83, абзацу першого частини другої, частини десятої статті 85, абзацу першого частини першої, частини третьої статті 88 Закону України „Про судоустрій і статус суддів“ від 2 червня 2016 року № 1402-VIII, частини другої статті 57, пункту 12 розділу ІІІ „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про Вищу раду правосуддя“ від 21 грудня 2016 року № 1798-VIII.

Крім того, Другий сенат відмовив у відкритті конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Ворони Тетяни Сергіївни про конституційність пункту 1-1 частини першої статті 4 Закону України „Про санкції“.

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України