20 березня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Другий сенат розглядав справу за конституційною скаргою Сиротенка С.Є. та ухвалив 2 ухвали

Версія для друку

У понеділок, 20 березня, Другий сенат на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційною скаргою Сиротенка Сергія Євгеновича щодо конституційності окремих приписів пункту 2 частини дев’ятої статті 171, пункту 4 частини п’ятої статті 246 Кодексу адміністративного судочинства України. Її розгляд Суд продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

На засіданні Другого сенату судді розглянули питання про визначення форми конституційних проваджень у справі за конституційною скаргою Палатова Сергія Олеговича щодо відповідності Конституції України другого речення абзацу першого частини третьої статті 87 Закону України „Про державну службу“ від 10 грудня 2015 року № 889–VIII в редакції Закону України „Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи“ від 14 січня 2020 року № 440–ІХ та у справі за конституційною скаргою Парового Володимира Івановича щодо відповідності Конституції України окремих приписів статті 2 Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи“ від 8 липня 2011 року № 3668–VI, першого речення абзацу шостого частини п’ятнадцятої статті 86  Закону України „Про прокуратуру“ від 14 жовтня 2014 року № 1697–VІI. За наслідками розгляду Другий сенат ухвалив 2 ухвали про розгляд цих справ у формі письмового провадження.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України