1 березня 2024 року Дорадча група експертів отримала заяви двох кандидатів на посаду судді КСУ про припинення участі в конкурсному відборі

Версія для друку

 

2 березня, 2024

 

1 березня 2024 року Дорадча група експертів отримала заяви двох кандидатів на посаду судді КСУ про припинення їхньої участі в конкурсному відборі.

Сергій Мартєв та Олександр Прокопенко вирішили добровільно припинити участь в конкурсному відборі на посаду судді Конституційного Суду України на етапі оцінювання на відповідність критерію високих моральних якостей та надіслали Дорадчій групі експертів відповідні заяви.

Таким чином, беручи до уваги заяви кандидатів та керуючись частиною 9 статті 7 Методології оцінювання моральних якостей і рівня компетентності у сфері права, Дорадча група експертів завершила розгляд, перевірку та аналіз документів цих кандидатів, наявних у неї на цей момент та припинила їхню подальшу участь у конкурсному відборі.

Мартєв Сергій Юрійович є суддею Великої Палати Верховного Суду і був допущений до конкурсного відбору одночасно Верховною Радою України та Радою суддів України за квотою зʼїзду суддів України.

Прокопенко Олександр Борисович є суддею Верховного Суду і був допущений до конкурсного відбору Радою суддів України за квотою зʼїзду суддів України.

З огляду на припинення участі цього кандидата, станом на 01.03.2024 року, в конкурсному відборі на 5 вакантних посад судді КСУ претендують 33 особи.

Актуальний список кандидатів та відомості про них можна знайти за посиланням:

https://ccu.gov.ua/storinka/kandydaty-na-posadu-suddi-ksu

Слідкуйте за новинами Дорадчої групи експертів – успішна реформа потребує вашої уваги та участі!

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України