Відбулося засідання Науково-консультативної ради Конституційного Суду України

Версія для друку

 

У Конституційному Суді України 22 жовтня відбулося третє засідання Науково-консультативної ради Конституційного Суду України. Участь у ньому взяли члени Науково-консультативної ради, судді Конституційного Суду України та керівник Секретаріату Суду Віктор Бесчастний.

Засідання розпочалося з вітального слова заступника Голови Конституційного Суду України Сергія Головатого. Він наголосив, що цьогоріч Конституційний Суд України відзначає символічну дату – 25 років від дня заснування Суду. У цьому контексті він згадав тих, хто стояв біля витоків створення органу конституційного контролю, зокрема Леоніда Юзькова.

Звертаючись до присутніх, Сергій Головатий подякував членам Науково-консультативної ради Конституційного Суду України, вченим та науковій спільноті за надані понад шість тисяч наукових висновків на запити суддів-доповідачів у конституційних провадженнях. Їхні правничі обґрунтування були використані при ухваленні 418 рішень і висновків Конституційного Суду України.

Зі вступним словом до учасників заходу також звернулися судді Конституційного Суду України Віктор Колісник і Віктор Кичун та заступник голови Науково-консультативної ради, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Львівського національного університету імені Івана Франка Сергій Різник.

Учасники зібрання обговорили стан та перспективи розвитку взаємодії Науково-консультативної ради та Конституційного Суду України.

Також Конституційний Суд України відзначив членів Науково-консультативної ради, які підготували на звернення суддів-доповідачів Конституційного Суду найбільше науково-консультативних висновків у конституційних провадженнях. Так, нагрудним знаком „Відзнака Конституційного Суду України“ нагороджено Олександра Батанова, Антоніну Бобкову, Валентину Васильєву, Ірину Коваль, Анжеліку Краковську та Ірину Щебетун.

   

22.10.2021

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України