Постановлено ухвали Великої палати та колегії суддів

Версія для друку

 

Постановлено ухвали Великої палати та колегії суддів

Сьогодні, 25 травня, Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України положень підпункту 17 пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України „Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2“ від 22 липня 2020 року № 641 зі змінами. За результатами розгляду постановлено Ухвалу Великої палати Конституційного Суду України про закриття конституційного провадження у цій справі.

На засіданні Великої палати розглядалося питання про подовження строку постановлення колегіями суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами. Так, за наслідками розгляду цього питання постановлено ухвали про подовження строку постановлення Другою колегією суддів Першого сенату ухвали Конституційного Суду України про відкриття або про відмову у відкритті конституційного провадження у справах за конституційними скаргами Мащенка А.Г., Самотея В.С., Ліненко Н.М., Клопкова С.М.

Постановлено також ухвали про подовження строку постановлення Третьою колегією суддів Другого сенату ухвали Конституційного Суду України про відкриття або про відмову у відкритті конституційного провадження у справах за конституційними скаргами Білоброва Г.О., Малинникова О.Ф., Кримуся Р.А., Ананченка О.М.  В усіх справах строки подовжено до 25 червня 2021 року.

Окрім цього, відбулося засідання Першої колегії суддів Другого сенату Конституційного Суду України на якому розглянуто питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Дуди Владислава Андрійовича щодо відповідності Конституції України частини четвертої статті 424 Кримінального процесуального кодексу України. За результатами його розгляду постановлено Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження у справі (остаточна).

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України