Пленарні засідання Другого сенату та спеціальні пленарні засідання Конституційного Суду України

Версія для друку

Пленарні засідання Другого сенату та
спеціальні пленарні засідання Конституційного Суду України

24.02.2021

У середу, 24 лютого, на пленарному засіданні Другого сенату Конституційного Суду України продовжено розгляд справ:

 за конституційною скаргою громадянина України Дяченка Олександра Миколайовича (та інших громадян України) щодо відповідності Конституції України підпункту 13 пункту 4 розділу І Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України“ від 28 грудня 2014 року № 76-VIII;

за конституційною скаргою Приватного акціонерного товариства „Одестеплокомуненерго“ щодо відповідності Конституції України положення підпункту „а“ пункту 2 частини шостої статті 37 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.

Розгляд зазначених справ буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

Окрім цього, на пленарному засіданні Другий сенат Конституційного Суду України постановив Ухвалу № 2-уп(ІІ)/2021 про закриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Малофєєва Артема Івановича щодо відповідності Конституції України положень пункту 2 частини першої статті 7 Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування“.

Під час спеціального пленарного засідання Конституційного Суду України склав присягу новопризначений суддя Конституційного Суду України Віктор Кичун.

У ході спеціальних пленарних засідань Суду також ухвалено дві Постанови Суду про внесення змін до персонального складу сенатів Конституційного Суду України та внесення змін до персонального складу колегій суддів Конституційного Суду України. Зокрема, суддю Суду Віктора Кичуна включено до складу Першого сенату та до складу Першої колегії суддів Першого сенату.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2021 Конституційний Суд України