Під час лекцій для суддів місцевих загальних та окружних адміністративних судів Галина Юровська розповіла про знакові рішення та основні юридичні позиції Конституційного Суду України

Версія для друку

Сьогодні, 7 лютого, задля популяризації рішень органу конституційної юрисдикції суддя Конституційного Суду України Галина Юровська провела онлайн-лекції.

Зокрема, для суддів місцевих загальних судів та суддів окружних адміністративних судів (Харківське та Одеське регіональні відділення) у межах підготовки для підтримання кваліфікації Галина Юровська прочитала лекції про 25 знакових рішень Конституційного Суду України та про застосування юридичних позицій Суду при розгляді справ у судах відповідної категорії.

Галина Юровська, презентувавши суддям 25 знакових рішень Конституційного Суду, акцентувала увагу на конституційних принципах і цінностях, правах і свободах людини і громадянина, які були захищені Конституційним Судом України.

Також суддя розповіла про основні юридичні позиції Конституційного Суду України, які можуть стати корисними при розгляді справ у судах загальної юрисдикції та окружних адміністративних судах відповідно, та зосередила увагу на актуальних питаннях щодо їх застосування.

 

07.02.2022

                                         

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України