Перший сенат розглядав справу за конституційною скаргою Романа Карпенка

Версія для друку

 

20 березня, 2024

 

Перший сенат 20 березня на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розглядав справу за конституційною скаргою Карпенка Романа Миколайовича щодо конституційності підпункту 17 пункту 1 розділу І Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин“ від 1 липня 2022 року № 2352-ІХ у взаємозв'язку з частиною третьою статті 119 Кодексу законів про працю України. Суддя-доповідач у цій справі – Віктор Кичун.

Під час пленарного засідання постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України Максим Дирдін заявив клопотання щодо зміни форми конституційного провадження з письмової на усну та залучення інших учасників конституційного провадження до участі у розгляді справи, зокрема представників Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Федерації роботодавців України та низки міністерств України.

За результатами обговорення Перший сенат відмовився від розгляду цієї справи на розсуд Великої палати Суду. Отже, заявлені клопотання судді розглянуть на одному із засідань Великої палати Суду.

Переглянути відеозапис пленарного засідання можна на офіційному вебсайті Суду в рубриціАрхів відеотрансляцій засідань“.

 

Судді Конституційного Суду України та
постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України Максим Дирдін

Суддя-доповідач у справі Віктор Кичун

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України