На засіданнях Другого сенату Суду та колегіях суддів розглядалися ​справи за конституційними скаргами

Версія для друку

 

 

На засіданнях Другого сенату Суду та колегіях суддів розглядалися
справи за конституційними скаргами

08.04.2021

У середу, 7 квітня, на пленарному засіданні Другого сенату Конституційного Суду України розглянуто справу за конституційною скаргою громадянина України Дяченка Олександра Миколайовича та інших громадян України щодо відповідності Конституції України підпункту 13 пункту 4 розділу І Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України“ від 28 грудня 2014 року № 76-VIII. За результатами засідання ухвалено рішення.

Також на засіданні Другого сенату Суду за наслідками розгляду питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Ліненко Наталії Миколаївни щодо відповідності Конституції України статті 485 Митного кодексу України постановлено ухвалу про розгляд справи на пленарному засіданні у формі письмового провадження.

Цього ж дня відбулося засідання Першої колегії суддів Другого сенату Суду на якому розглядалося питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Лихого Богдана Петровича щодо конституційності положень частин другої, п’ятої статті 9 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Постановлено Ухвалу колегії суддів про відмову у відкритті конституційного провадження у цій справі (остаточна).

Крім того, за результатами розгляду питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Абрамовича Олексія Володимировича щодо відповідності Конституції України положення  пункту 2 частини другої статті 40 Житлового кодексу Української РСР Друга колегія суддів Другого сенату Суду постановила Ухвалу про відкриття конституційного провадження у цій справі. Подальший її розгляд відбудеться на засіданні Другого сенату Суду.

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2021 Конституційний Суд України