Конституційний Суд та Верховна Рада злагоджено працюють задля захисту інтересів держави та Основного Закону, - Дмитро Разумков

Версія для друку

Конституційний Суд та Верховна Рада злагоджено працюють
задля захисту інтересів держави та Основного Закону, - Дмитро Разумков

Голос України,  25 червня 2020 року

Дмитро Разумков взяв участь у міжнародній онлайн-конференції «Взаємні здобутки Європейської Комісії «За демократію через право» і органів конституційної юстиції та проблеми тлумачення у конституційному судочинстві».

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков взяв участь у міжнародній онлайн-конференції «Взаємні здобутки Європейської Комісії «За демократію через право» і органів конституційної юстиції та проблеми тлумачення у конституційному судочинстві», приуроченої до 24-ї річниці Конституції України та 30-річчя заснування Венеційської комісії. 

Дмитро Разумков привітав Голову Венеційської Комісії з 30-річчям від дня утворення органу та зауважив, що Україна незабаром також відзначатиме важливу річницю - 30 років національного парламентаризму. «Це дуже знакова та визначна дата для України, для Верховної Ради і, я впевнений, що і для наших колег із Конституційного Суду», - зазначив він. 

Голова Парламенту подякував Венеційській Комісії за багаторічну допомогу в покращенні українського законодавства. «Я також вдячний за розгляд мого клопотання щодо підготовки висновку до проекту Закону України «Про всеукраїнський референдум» як невідкладного», - підкреслив Голова Верховної Ради України.

Дмитро Разумков наголосив, що співпраця між Конституційним Судом та Українським Парламентом є конструктивною та ефективною. «Часто бувають дискусії, але, як завжди, в дискусіях народжується істина. Впевнений, що ми рухаємося в одному напрямку та працюємо задля захисту інтересів держави й Конституції як основного закону нашої країни», - зауважив Голова Парламенту.

Він також відзначив важливу роль Конституційного Суду у виявленні недоліків законопроектів. «Наша злагоджена робота оптимізує законодавство з багатьох питань та допомагає вийти з непростих ситуацій. Головне, що всі інституції працюють на користь держави Україна», - підкреслив Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради запевнив учасників онлайн-конференції у готовності Парламенту до подальшого поглиблення відносин та посилення співпраці.

URL: bit.ly/3kJEDBB

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України