Конституційний Суд Білорусі втратив членство в КЄКС, а голову КС Росії В. Зорькіна вилучено зі списку доповідачів 5-го Конгресу ВККП

Версія для друку

16.03.2022

Конституційний Суд Білорусі втратив членство в КЄКС, а голову КС Росії В. Зорькіна вилучено
зі списку доповідачів 5-го Конгресу ВККП

За офіційним повідомленням Президентки Конституційного Суду Республіки Молдова пані Домніки Маноле, що натепер головує в Конференції європейських конституційних судів (КЄКС), яке надійшло на адресу Конституційного Суду України 15 березня стосовно результатів письмового голосування членів КЄКС з питань, що їх ініціював Конституційний Суд України у своєму зверненні від 01.03.2022 разом з органами конституційного судочинства інших країн https://ccu.gov.ua/novyna/ksu-prosyt-konferenciyu-yevropeyskyh-konstytuciynyh-sudiv-cecc-pozbavyty-chlenstva-ks, Конституційний Суд Республіки Білорусь позбавлено членства в КЄКС.

Окрім цього, Голову КС РФ Валерія Зорькіна вилучено з числа ключових доповідачів на 5-му Конгресі Всесвітньої конференції конституційного правосуддя, що має відбутися 4-7 жовтня ц.р.

Як раніше повідомлено, 10 березня ц.р. Конституційний Суд Російської Федерації втратив членство в Конференції європейських конституційних судів (КЄКС) https://ccu.gov.ua/novyna/ks-rf-vtratyv-chlenstvo-v-kyeks.

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України