31 серпня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Постановлено 43 ухвали Суду

Версія для друку

 

У вівторок, 31 серпня, відбулися пленарні засідання і засідання Великої палати Конституційного Суду України, а також засідання колегії суддів.

На закритій частині пленарних засідань Велика палата розглядала справу за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України статті 90, підпункту 1 пункту 2 розділу XI „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про державну службу“ від 10 грудня 2015 року № 889-VIIІ, частини сьомої статті 21 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування“ та справу за конституційним поданням 47 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України окремих положень статті 6 Закону України „Про телебачення і радіомовлення“, статей 15, 15-1, 26 Закону України „Про кінематографію“.

Суд продовжить розгляд зазначених справ на одному з наступних пленарних засідань.

Велика палата на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради України „Про призначення Шкарлета С. М. Міністром освіти і науки України“. За результатами розгляду цього  питання постановлено Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження у справі.

Крім цього, Велика палата на засіданні постановила 35 ухвал про подовження строку постановлення колегіями суддів Першого та Другого сенатів Суду ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційним зверненням та конституційними скаргами.

Цього ж дня відбулося засідання Третьої колегії суддів Першого сенату Суду з розгляду питань щодо відкриття конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами. За наслідками розгляду постановлено ухвали про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Фещенка Ф.О., Блаца В.Є., Кузьменко Ю.Л.Носіка К.О. та Публічного акціонерного товариства „Укрнафта“, а також постановлено ухвали про відкриття конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Жиденка В.В. та Болотнікової А.П.

31.08.2021

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України