13 червня. Суд провів засідання: ухвалив ухвали і постанови

Версія для друку

 

13 червня 2024 року

 

У четвер, 13 червня ц.р., Велика палата на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження продовжила розгляд справи за конституційною скаргою Карпенка Романа Миколайовича щодо конституційності підпункту 17 пункту 1 розділу І Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин“ від 1 липня 2022 року № 2352-ІХ у взаємозв’язку з частиною третьою статті 119 Кодексу законів про працю України. Дослідивши матеріали справи на відкритій частині пленарного засідання, Суд перейшов до закритої частини для ухвалення рішення.

Велика палата на засіданні подовжила до 19 липня ц.р. строк ухвалення Другою колегією суддів Першого сенату ухвали про відкриття або про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Ніни Мирончук.

Крім того, відбулося засідання Конституційного Суду України, на якому судді внесли зміни до складу редакційної ради „Вісника Конституційного Суду України“. Суд Постановою затвердив склад редакційної ради, обрали головою редакційної ради Олександра Петришина, заступником голови – Оксану Грищук.

Також Суд ухвалив Постанову «Про призначення Скрипнюка Олександра Васильовича на посаду заступника голови Науково-консультативної ради Конституційного Суду України».

Цього ж дня відбулося засідання Третьої колегії суддів Другого сенату, на якому судді ухвалили Ухвалу (остаточну) про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Євстіфеєва Микити Ігоровича щодо конституційності частини першої статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України