Дорадча група експертів отримала заяву кандидата на посаду судді КСУ Романа Титикала про припинення участі в конкурсному відборі

Версія для друку

21 лютого, 2024

 

14 лютого 2024 року Дорадча група експертів отримала заяву кандидата на посаду судді КСУ Романа Титикала про припинення його участі в конкурсному відборі.

Роман Сергійович Титикало вирішив добровільно припинити участь в конкурсному відборі на посаду судді Конституційного Суду України та надіслав Дорадчій групі експертів відповідну заяву.

Таким чином, беручи до уваги заяву кандидата та керуючись частиною 9 статті 7 Методології оцінювання моральних якостей і рівня компетентності у сфері права, Дорадча група експертів завершила розгляд, перевірку та аналіз документів кандидата, наявних у неї на цей момент та припинила його подальшу участь у конкурсному відборі.

Нагадаємо, що Роман Титикало є адвокатом та керуючий адвокатським бюро «Титикало та партнери» і був допущений до конкурсного відбору Верховною Радою України.

З огляду на припинення участі цього кандидата, станом на 14.02.2024 року, в конкурсному відборі на 5 вакантних посад судді КСУ претендують 36 осіб.

Актуальний список кандидатів та відомості про них можна знайти за посиланням:

https://ccu.gov.ua/storinka/kandydaty-na-posadu-suddi-ksu

Слідкуйте за новинами Дорадчої групи експертів – успішна реформа потребує вашої уваги та участі!

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України