Дорадча група експертів 23 березня отримала заяву кандидатки на посаду судді КСУ Олесі Галамай про припинення участі в конкурсному відборі

Версія для друку

23 березня, 2024

 

Дорадча група експертів 23 березня ц.р. отримала заяву кандидатки на посаду судді КСУ Олесі Галамай про припинення її участі в конкурсному відборі.

Олеся Галамай вирішила добровільно припинити участь в конкурсному відборі на посаду судді Конституційного Суду України на етапі оцінювання її на відповідність критерію високих моральних якостей та надіслала Дорадчій групі експертів відповідну заяву.

Таким чином, беручи до уваги заяву кандидатки та керуючись частиною 9 статті 7 Методології оцінювання моральних якостей і рівня компетентності у сфері права, Дорадча група експертів завершила розгляд, перевірку та аналіз документів цієї кандидатки, наявних у неї на цей момент та припинила її подальшу участь у конкурсному відборі.

Нагадаємо, що Галамай Олеся Зеновіївна є суддею Господарського суду Львівської області і була допущеною до конкурсного відбору Радою суддів України за квотою зʼїзду суддів України.

З огляду на припинення участі цієї кандидатки, станом на 23.03.2024 року, в конкурсному відборі на 5 вакантних посад судді КСУ претендують 25 осіб.

Актуальний список кандидатів та відомості про них можна знайти за посиланням:

https://ccu.gov.ua/storinka/kandydaty-na-posadu-suddi-ksu

Нагадаємо також, що сьогодні о 15:30 відбудеться засідання ДГЕ, на якому Дорадча група експертів оголосить результати оцінки кандидатів на відповідність критерію високих моральних якостей.

Слідкуйте за новинами Дорадчої групи експертів – успішна реформа потребує вашої уваги та участі!

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України