6 березня 2024 року Дорадча група експертів отримала заяву кандидата на посаду судді КСУ про припинення участі в конкурсному відборі

Версія для друку

6 березня, 2024

Дорадча група експертів 6 березня ц.р. отримала заяву кандидата на посаду судді КСУ про припинення участі в конкурсному відборі.

Олександр Коровайко вирішив добровільно припинити участь в конкурсному відборі на посаду судді Конституційного Суду України на етапі оцінювання на відповідність критерію високих моральних якостей та надіслав Дорадчій групі експертів відповідну заяву.

Таким чином, беручи до уваги заяву кандидата та керуючись частиною 9 статті 7 Методології оцінювання моральних якостей і рівня компетентності у сфері права, Дорадча група експертів завершила розгляд, перевірку та аналіз документів цього кандидата, наявних у неї на цей момент та припинила його подальшу участь у конкурсному відборі.

Нагадаємо, що Коровайко Олександр Іванович є головою Херсонського апеляційного суду і був допущений до конкурсного відбору Радою суддів України за квотою зʼїзду суддів України.

З огляду на припинення участі цього кандидата, станом на 06.03.2024 року, в конкурсному відборі на 5 вакантних посад судді КСУ претендують 29 осіб.

Актуальний список кандидатів та відомості про них можна знайти за посиланням:

https://ccu.gov.ua/storinka/kandydaty-na-posadu-suddi-ksu

Слідкуйте за новинами Дорадчої групи експертів – успішна реформа потребує вашої уваги та участі!

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України