Зустріч в.о. Голови КСУ Віктора Кривенка з керівником Відділу Департаменту виконання рішень ЄСПЛ Генерального Директорату з прав людини та верховенства права РЄ Павлом Пушкарем

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

(СЕКТОР ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ РОБОТИ)

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-10-25

факс 287-36-16

 

 

Зустріч в.о. Голови КСУ Віктора Кривенка з керівником Відділу Департаменту виконання рішень ЄСПЛ Генерального Директорату з прав людини та верховенства права РЄ Павлом Пушкарем

 

20 жовтня 2017 року у Конституційному Суді України відбулися робоча зустріч в.о. Голови Конституційного Суду України Віктора Кривенка з керівником Відділу Департаменту виконання рішень Європейського суду з прав людини Генерального Директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Павлом Пушкарем.

У заході також взяли участь керівник Секретаріату Конституційного Суду України Ярослав Василькевич та працівники Секретаріату КСУ.

Основним завданням візиту стало продовження технічного діалогу між Конституційним Судом України та Директоратом з прав людини з питань, пов’язаних з справами, які знаходяться на контролі Комітету міністрів Ради Європи.

В.о Голови КСУ поінформував гостя про стан справ у Конституційному Суді України. Віктор Кривенко зазначив, що співвідношення Конституції України та Європейської конвенції з прав людини все ще залишається актуальним питанням. Він також розповів, що майже в кожному своєму рішення Конституційний Суд України використовує практику ЄСПЛ. 

Павло Пушкар нагадав, що Комітетом міністрів Ради Європи було позитивно відзначено Рішення Конституційного Суду України прийняте восени 2016 року у справі про завчасне сповіщення про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України в частині визнання неконституційним Указ Президії Верховної Ради СРСР від 1988 року щодо процедури організації та проведення мітингів, вуличних демонстрацій, зібрань та ходи в контексті заповнення законодавчої прогалини.

Співрозмовники обговорили питання конституційної реформи, що стосуються внесених змін до Конституції України щодо повноважень КСУ, зокрема, стосовно запровадження конституційного скарги в Україні.

На завершення зустрічі співрозмовники подякували один одному за конструктивну зустріч і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України