Зустріч суддів Конституційного Суду України з делегацією Апеляційного Суду Литовської Республіки

Версія для друку

 

 

Зустріч суддів Конституційного Суду України з делегацією Апеляційного Суду Литовської Республіки

 

 

В рамках співпраці з Конституційним Судом України 15 жовтня 2013 року в Києві з візитом перебувала делегація Апеляційного Суду Литовської Республіки.

Метою візиту делегації, очолюваної Головою Апеляційного суду Литовської Республіки Егідіюсом Жіронасом,  стало всебічне і глибоке ознайомлення з судовою системою і особливостями конституційного судочинства України, а також обговорення можливих напрямків співробітництва.

Судді Конституційного Суду України Михайло Колос та Олександр Пасенюк ознайомили гостей з повноваженнями, завданнями та організацією діяльності єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні. Відвідувачам була запропонована  пізнавальна екскурсія, під час якої гості оглянули зали засідань, прес-центр, дізналися про особливості судового провадження КСУ, традиції забезпечення максимальної прозорості й відкритості діяльності Суду для суспільства. 

Литовські колеги відвідали музейну експозицію та ознайомилися з фотоекспозицією діючих суддів та суддів у відставці.

Окрему увагу було звернено на експонати музею Суду, які розкривають історію розвитку конституційної юрисдикції в Україні, а також репрезентують контакти українських конституціоналістів на міжнародному рівні. Вони оглянули унікальні предмети, що відображають самобутність народів світу, літературу, картини. Литовські гості також ознайомились з портретною галереєю очільників Суду попередніх років.

Егідіюс Жіронас та члени делегації щиро подякували суддям  Конституційного Суду України за теплий, гостинний прийом і запросили українську сторону продовжити плідні взаємини візитом до Литовського Апеляційного Суду.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України