З нагоди Дня Незалежності України в Конституційному Суді підняли Державний Прапор України

Версія для друку

24 серпня, 2023

Сьогодні, 24 серпня, одна з найважливіших подій для Українського народу – День Незалежності України. Цьому дню передували величезна кількість політичних процесів та історичних подій. Цілі покоління українців боролися за право бути вільними, вірили та докладали зусиль для зміцнення української державності.

Наразі боротьба триває, захисники і захисниці, ризикуючи життям, захищають територіальну цілісність та незалежність нашої держави. Війна та героїчна боротьба українців із окупантом укотре довела, що Україна є країною з єдиною національною ідеєю. Сила, із якою українці виборюють свободу, насправді є вражаючою. Непохитна віра, небайдужість, наполеглива повсякденна праця кожного є основою для майбутнього процвітання України та збереження її самобутності.

З нагоди Дня Незалежності України на площі біля будівлі Конституційного Суду України судді, працівники Секретаріату Суду й військовослужбовці Управління державної охорони України хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії рф та урочисто підняли Державний Прапор України.

Бажаємо всім міцного здоров’я, добра і миру. Віримо в нашу перемогу!

Слава Україні! Героям слава!

  

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України