З Днем Збройних сил України!

Версія для друку

У день Збройних сил України судді Конституційного Суду України, працівники Суду та військовослужбовці Управління державної охорони України зібралися на церемонії підняття Державного Прапора України, аби висловити повагу і шану нашим мужнім героям – нашим захисникам та захисницям.

Цілодобово, незважаючи на холод чи спеку, Збройні сили України твердо стоять на захисті рідної землі. Кожен військовий підрозділ ціною власного життя робить усе можливе задля мирної праці українців, їх спокою та можливості зустрічати світанки.

Вони – наші герої – мужні і безстрашні, демонструють стійкість, непохитність і міць, у важких боях відвойовують українські землі та дають гідну відсіч ворогові.

Висловлюємо подяку Збройним силам України за щоденну ратну службу. Пишаємося їхньою силою духу і волею. Низько вклоняємося подвигові героїв, які боролися і віддали за Україну своє життя.

Щиро бажаємо військовослужбовцям і ветеранам міцного здоров’я, наснаги, витримки, терпіння у шляхетній справі захисту країни. Нехай Святий Миколай Чудотворець захистить кожного та здійснить найзаповітніше бажання всіх українців – жити під мирним небом!

Слава і честь військовослужбовцям Збройних сил України!

Вічна пам’ять і шана загиблим Героям за свободу і незалежність!

Слава Україні! Героям Слава!

  

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України