Вітання Голови Конституційного Суду України Юрія Бауліна з Днем незалежності України

Версія для друку

 

Шановні судді, судді у відставці, працівники Секретаріату Конституційного Суду України!

 

 

Щиросердечно вітаю вас з великим національним святом Української державності – Днем незалежності України!

Наші співвітчизники віками боролися за вільну соборну та незалежну Українську державу і нинішнє покоління - наші сучасники - у 1991 році вибороло її.

Останні події у Криму та на Сході України підтверджують історичну правду, що незалежність не дається легко, її треба не тільки вибороти, а й постійно боронити та відстоювати, що сьогодні, на жаль, вдається найдорожчою у світі ціною – життям та здоров’ям справжніх патріотів.

Та попри все є впевненість, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашої єдиної і неділимої України! Ми – українці, маємо заслужену повагу в демократичному світі й нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ спроможний самостійно упорядкувати життя на своїй землі.

Наш патріотизм, непохитна віра, активна життєва позиція, небайдужість і сумлінна й наполеглива повсякденна праця є основою для майбутнього процвітання  України. І воно обов’язково настане, а наблизять його взаємна підтримка, почуття нескінченної любові до рідного краю, прагнення до єдності, порозуміння і згуртованості та спільні зусилля, не лише українського народу, а й всіх нас - суддів, державних службовців, працівників на благо нашої Батьківщини.

Від усієї душі зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, добра, миру, щедрої долі, успіхів в усіх справах в ім’я соборної незалежної процвітаючої України!

 

З повагою

 

Голова Конституційного Суду України                                                                Ю.В.Баулін 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України