Відбулася оглядова екскурсія для студентів-правників і молодих юристів ВГО "Європейська асоціація студентів права Україна (ELSA Україна)"

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

 

Відбулася оглядова екскурсія для студентів-правників і молодих юристів ВГО „Європейська асоціація студентів права Україна  (ELSA Україна)“

 

6 березня Конституційний Суд України відвідали студенти-правники Всеукраїнської громадської організації „Європейська асоціація студентів права Україна (ELSA Україна)“.

Студенти відвідали залу засідань Суду, ознайомилися з історією, повноваженнями і діяльністю єдиного органу конституційного юрисдикції в Україні.

Традиційно програма заходу передбачала знайомство відвідувачів з роботою структурних підрозділів Секретаріату Суду. Екскурсанти ознайомилися з приміщенням бібліотечного комплексу, фонд якого налічує більше 20 тисяч книг та періодичних видань фахового спрямування, з порядком зберігання судових справ в архіві та прес-центром Суду, поспілкувались  з працівниками відповідних підрозділів. 

Крім того, молоді юристи оглянули експонати музейної експозиції, серед яких представлені сувеніри, медалі, книжкові видання, подаровані органами конституційної юрисдикції зарубіжних країн, міжнародними організаціями, вітчизняними органами державної влади, судовими установами.

 

 

 

ELSA (The European Law Students' Association) – це міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що об'єднує студентів-правників та молодих юристів, що зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні. Організація надає ідеальну базу для розвитку їхніх навиків, здобуття нових знань і спілкування з студентами права та юристами з усієї Європи.

ELSA була заснована у 1981 році студентами-правниками з Польщі, Західної Німеччини, Австрії та Угорщини. У 1995 році ELSA розпочала свою діяльність на території України. Наразі ELSA представлена у більшості обласних центрів країни.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України