Відбулася оглядова екскурсія для студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Відбулася оглядова екскурсія для студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

 

 

21 листопада 2014 року в Конституційному Суді України відбулася оглядова екскурсія за участі студентів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків).

Гості відвідали музей Конституційного Суду України, де ознайомилися з історією становлення та діяльності КСУ, переглянули експонати, подаровані органами конституційної юрисдикції зарубіжних країн, міжнародними організаціями та вітчизняними органами державної влади, судовими установами, навчальними закладами.

Майбутні юристи відвідали залу засідань Конституційного Суду України, де працівники Суду розповіли про порядок формування складу суддів КСУ, його завдання та повноваження, особливості конституційного провадження та форми звернення до Суду. 

Програма заходу передбачала також знайомство студентів з роботою структурних підрозділів Секретаріату Суду, зокрема вони побували в приміщенні бібліотечного комплексу, ознайомилися з порядком зберігання судових справ в архіві та роботою прес-центру.

Проводили екскурсію працівники Прес-служби за участі фахівців бібліотеки, архіву та Управління правової експертизи Секретаріату КСУ.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України