Венеційська Комісія рішуче засудила акт агресії Росії проти України

Версія для друку

 

22.03.2022

Венеційська Комісія рішуче засудила акт агресії Росії проти України

У синопсисі щодо 130-го Пленарного засідання Венеційської Комісії, яке відбулося 18–19 березня ц.р.,  
https://www.venice.coe.int/webforms/documents/default.aspx?pdffile=CDL-PL-PV(2022)001syn-f повідомляється: 

Венеційська Комісія заслухала лист-звернення Сергія Головатого, члена Венеційської Комісії від України, що не мав можливості взяти участь у Пленарному засіданні внаслідок війни в Україні, та ухвалила Заяву на підтримку України такого змісту:

«Венеційська Комісія цілковито підтримує оприлюднену заяву, що її зробила Президентка ВК щодо «агресії Російської Федерації проти України» 1 березня 2022 р. https://www.venice.coe.int/webforms/events/?id=3303

Комісія  рішуче засуджує цей здійснений Російською Федерацією акт агресії та оплакує втрачені людські життя й досадує з приводу нищівних руйнувань в Україні.

Комісія, повна назва якої – «Європейська комісія за демократію через право», цілковито віддана висловленій в преамбулі Статуту Ради Європи справі домагатися миру на засадах справедливості та міжнародної співпраці, що є життєдайним для збереження людства й цивілізації.

Комісія висловлює свою неподільну солідарність з Україною, котра веде бій за захист наших спільних європейських принципів і цінностей – демократії, людських прав і правовладдя».

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України