Упродовж вересня Конституційний Суд України провів 61 засідання та ухвалив 69 актів

Версія для друку

2 жовтня, 2023

У Конституційному Суді України упродовж вересня поточного року відбулося 61 засідання, з них: 6 засідань Суду; 10 пленарних засідань і 9 засідань Великої палати Суду; 4 пленарних засідання і 4 засідання Першого сенату; 9 пленарних засідань і 6 засідань Другого сенату; 13 засідань колегій суддів сенатів Суду.

На цих засіданнях Суд ухвалив 69 актів Суду, з них: постанови Суду; 24 ухвали Великої палати Суду;  2 рішення і 4 ухвали Першого сенату Суду; 1 рішення Другого сенату і 6 ухвал Другого сенату; 29 ухвал колегій суддів Першого і Другого сенатів Суду.

З детальною інформацією щодо результатів розгляду справ у вересні можна ознайомитися на вебсайті Суду.

Також до Суду в серпні-вересні надійшло 66 конституційних скарг. За результатами попереднього перевіряння 29 конституційних скарг розподілені між суддями Суду. Суб’єктам права на конституційну скаргу повернули 37 конституційних скарг як такі, що за формою не відповідали вимогам Закону України „Про Конституційний Суд України“.

Також Секретаріат Суду за цей період підготував та надіслав 109 відповідей на запити на публічну інформацію і звернення громадян.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України