Упродовж грудня у Конституційному Суді України відбулося 48 засідань Суду і ухвалено 47 актів Суду. До Суду надійшло 18 конституційних скарг

Версія для друку

30 грудня, 2022

У грудні поточного року в Конституційному Суді України відбулося 48 засідань: 12 пленарних засідань Великої палати; 3 засідання Великої палати; 10 засідань Суду; 2 спеціальних пленарних засідання Суду; 1 пленарне засідання і 3 засідання Першого сенату Суду; 2 пленарних засідання і 7 засідань Другого сенату Суду; 8 засідань колегій суддів Першого і Другого сенатів Суду.

На цих засіданнях ухвалено 47 актів Суду, з них: 2 рішення Великої палати; 14 ухвал Великої палати Суду; 11 постанов Суду; 9 ухвал Першого і Другого сенатів Суду; 11 ухвал колегій суддів. (З детальною інформацією щодо результатів розгляду справ можна ознайомитися на вебсайті Суду).

До Конституційного Суду України впродовж грудня надійшло 18 конституційних скарг. За результатами їх попередньої перевірки 5 конституційних скарг розподілено суддям-доповідачам. Заявникам повернуто 11 скарг, які за формою не відповідали вимогам Закону України „Про Конституційний Суд України“, з відповідним роз’ясненням та 2 конституційні скарги знаходяться на опрацюванні в Секретаріаті Суду.

Секретаріат Суду підготував та надіслав 41 відповідь на запити на публічну інформацію і звернення громадян.

 

Інформує відділ комунікацій та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України