Участь у міжнародній конференції "Минуле та майбутнє конституційного контролю в країнах нової демократії"

Версія для друку

Участь у міжнародній конференції „Минуле та майбутнє конституційного контролю в країнах нової демократії“

 

 

         

25-26 червня 2011 року у м.Батумі відбулася міжнародна конференція „Минуле та майбутнє конституційного контролю в країнах нової демократії“, присвячена 15-й річниці Конституційного Суду Грузії.

         У роботі конференції взяли участь Президент Грузії Михайло Саакашвілі,  віце-прем’єр-міністр Грузії, міністр європейської та євроатлантичної інтеграції Георгій Барамідзе, Голова Венеціанської комісії Ради Європи Джанні Букіккіо, судді Європейського суду з прав людини Лєх Гарлицький, Андраш Седжо та Нона Цоцорія. А також голови та судді судів конституційної юрисдикції Вірменії, Азербайджану, Бельгії, Болгарії, Казахстану, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словенії та Туреччини.

         Конституційний Суд України на міжнародній конференції представляв суддя О.Сергейчук, який презентував доповідь „Виконання рішень Конституційного Суду України“.

         Співорганізаторами міжнародної конференції „Минуле та майбутнє конституційного контролю в країнах нової демократії“ стали Європейська комісія за демократію через право (Венеціанська комісія) та німецьке товариство з міжнародного співробітництва в Грузії (GIZ).

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України