Участь судді КСУ у міжнародному симпозіумі

Версія для друку

Участь судді КСУ у міжнародному симпозіумі

 

З 10 по 17 липня 2011 року суддя КСУ М.Запорожець на запрошення Голови Конституційного Суду Республіки Індонезія Мохаммада Махфуда перебував у Республіці Індонезія.

Мета офіційного візиту – участь у міжнародному симпозіумі "Конституційна демократична держава", присвяченому восьмій річниці Конституційного Суду Республіки Індонезія.

         У роботі симпозіуму взяли участь представники судів конституційної юрисдикції Європи, Азії, країн Північної і Південної Америки.

         Робота міжнародного зібрання проходила у трьох секціях і охоплювала широке коло питань, актуальних для конституційних правників усіх континентів, як то: роль конституційного суду та еквівалентних органів у зміцненні принципів демократії, механізм стримувань і противаг між органами державної влади, демократизація законодавчого процесу і т.і.

         За дорученням Голови Конституційного Суду України А.Головіна суддя Конституційного Суду України М.Запорожець виступив з доповіддю "Роль конституційного суду і еквівалентних органів у зміцненні принципів демократії" та передав очільнику Конституційного Суду Республіки Індонезія Моххамаду Махфуду вітання з нагоди восьмої річниці індонезійського суду конституційної юрисдикції.

         Також суддя Конституційного Суду України М.Запорожець зустрівся з Головою Конституційного Суду Індонезії Мохаммадом Махфудом. Під час зустрічі йшлося про особливості роботи судів конституційної юрисдикції на сучасному етапі, обмін досвідом з питань здійснення конституційного судочинства та подальші напрямки розвитку двостороннього співробітництва. Не зважаючи на чималу віддаленість Індонезії від України це вже третя зустріч представників Конституційного Суду України з індонезійськими колегами. Так, Київ вже відвідував Голова Конституційного Суду Республіки Індонезія та представники секретаріату індонезійського суду конституційної юрисдикції.

Суддя Конституційного Суду України  М. Запорожець зустрівся також з Тимчасовим повіреним у справах України у Республіці Індонезія С.Таргонієм.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України