У КСУ запроваджено новий інформаційний онлайн-ресурс «Бібліотека конституційного права»

Версія для друку

 

У КСУ запроваджено новий інформаційний онлайн-ресурс «Бібліотека конституційного права»

 

15.04.2021

На офіційному вебсайті Конституційного Суду України запрацював новий онлайн-ресурс «Бібліотека конституційного права».

Електронний інформаційний ресурс створено з метою ознайомлення з науково-аналітичними матеріалами та судовою практикою, пов’язаною з діяльністю Конституційного Суду України та органів конституційної юрисдикції зарубіжних країн, а також для їх практичного використання.

Онлайн-бібліотека є загальнодоступною для всіх громадян. Її розроблено в межах реалізації спільного проєкту Конституційного Суду України та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні „Підтримка захисту прав людини через покращення доступу до конституційної юстиції“. 

«Бібліотека конституційного права» містить рішення з актуальних питань для України міжнародних судових інституцій, іноземних органів конституційного контролю та судочинства, а також наукові публікації з конституційно-правової тематики провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців, іншу корисну інформацію. Рішення міжнародних судів подано українською мовою, переклад яких здійснено за сприяння ОБСЄ.

Ознайомитися з матеріалами бібліотеки можна за посиланням http://ccu.gov.ua/library або у розділі «Бібліотека конституційного права» офіційного вебсайту Суду. 

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2021 Конституційний Суд України