У КСУ проведено заходи до 30-ї річниці Конвенції ООН про права дитини

Версія для друку

 

У КСУ проведено заходи до 30-ї річниці Конвенції ООН про права дитини

22.11.2019

20 листопада цього року відзначається 30-та річниця прийняття Конвенції Організації Об’єднаних Націй про права дитини. Це перший і основний правовий документ, який отримав найбільш широке міжнародне визнання серед усіх документів з прав людини, і визначає весь спектр прав дитини. У більш ніж сорока статтях Конвенції викладені права, якими володіє кожна дитина у віці до 18 років і які необхідно поважати й захищати. В Україні Конвенція Організації Об’єднаних Націй про права дитини була ратифікована Постановою Верховної Ради України від 27 лютого 1991 року № 789-XII та набула чинності 27 вересня 1991 року.

З нагоди цієї визначної дати до Конституційного Суду України завітали представники освітніх закладів: учні 7 класу ліцею № 227 імені М.М. Громова міста Києва, студенти юридичного напряму Економіко-правового технікуму при Міжрегіональній академії управління персоналом та Київського національного торговельно-економічного університету. Відвідувачей ознайомили з історією становлення органу конституційної юрисдикції, повноваженнями, діяльністю Конституційного Суду України, роботою структурних підрозділів Секретаріату Суду. Гості відвідали зали засідань Великої палати і Сенату Суду, Бібліотечний комплекс, Архів, прес-центр та оглянули музейну експозицію.

Окрему увагу працівники Секретаріату Суду приділили захисту прав дитини, що визначені Конвенцією ООН про права дитини та Конституцією України.

 

            

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України