У Конституційному Суді України відбулася екскурсія для майбутніх юристів

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

 

У Конституційному Суді України відбулася екскурсія для майбутніх юристів

 

14 лютого 2015 року в Конституційному Суді України  відбулася оглядова екскурсія для студентів Київського інституту Національного університету «Одеська юридична академія».

Традиційно програма заходу передбачала знайомство відвідувачів з роботою структурних підрозділів Секретаріату Суду. Екскурсанти ознайомилися з приміщенням бібліотечного комплексу, фонд якого налічує більше 20 тисяч книг та періодичних видань фахового спрямування, з порядком зберігання судових справ в архіві та прес-центром Суду, отримали чимало змістовної інформації, спілкуючись  з працівниками відповідних підрозділів. 

У музейній експозиції гості ознайомилися з історією, повноваженнями і діяльністю Конституційного Суду України, переглянули експонати, серед яких сувеніри, медалі, книжкові видання, подаровані органами конституційної юрисдикції зарубіжних країн, міжнародними організаціями, а також вітчизняними органами державної влади, судовими установами, навчальними закладами.

Найбільше враження справило на студентів відвідання зали засідань Конституційного Суду України, де ухвалюються його доленосні рішення. На згадку про цю подію майбутнім юристам зробили пам’ятне фото.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України