Суддя Конституційного Суду Віктор Городовенко взяв участь у круглому столі, організованому Радою Європи

Версія для друку

 

Суддя Конституційного Суду Віктор Городовенко взяв участь у круглому столі,
організованому Радою Європи

1 березня 2021 року в режимі онлайн відбувся круглий стіл з презентації нового Проєкту Ради Європи «Підтримка судової влади України в забезпеченні кращого доступу до правосуддя». У ході заходу представники судової, законодавчої та виконавчої влади та представники неурядових громадських організацій мали нагоду ознайомитись з основними напрямками імплементації Проєкту та майбутніми кроками, що сприятимуть досягненню запланованих цілей.

Участь у круглому столі взяли Голова Відділу з реформ сектору правосуддя Департаменту правосуддя та правового співробітництва Ради Європи Ліліт Данеґян-Босслер, Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький, заступниця Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко та інші. Конституційний Суд України у вказаному заході представляв суддя Суду Віктор Городовенко.

Зазначимо, що основним завданням Проєкту є надання підтримки органам судової влади України у реформуванні законодавства та вдосконаленні судової практики, а також у забезпеченні ефективного доступу до правосуддя у відповідності зі стандартами і рекомендаціями Ради Європи. Строк реалізації Проєкту  становить 2021-2022 роки.

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України