Суддя Конституційного Суду України Олександр Пасенюк у рамках Проекту Twinning здійснив візит до Швеції

Версія для друку

 

 

Суддя Конституційного Суду України Олександр Пасенюк у рамках Проекту Twinning здійснив візит до Швеції

 

 

Суддя Конституційного Суду України Олександр Пасенюк 15-19 квітня 2013 року відповідно до рішення КСУ в складі делегації Вищого адміністративного суду України взяв участь в ознайомчому візиті до Королівства Швеція в рамках Проекту Twinning «Підвищення ефективності та якості управління адміністративних судів в Україні».

До складу делегації Олександр Пасенюк був включений на запрошення Голови Вищого адміністративного суду України Ігоря Темкіжева з метою обміну досвідом адміністративного судочинства зі шведськими колегами.

У ході візиту українські правники ознайомилися з особливостями судової та законодавчої системи Швеції, зокрема з діяльністю та завданнями Верховного адміністративного суду країни, в тому числі в контексті впливу Європейського суду з прав людини на судовий процес. Також делегація відвідала Окружний, Адміністративний і Апеляційний адміністративний суди Стокгольма, ознайомилася з діяльністю Апеляційного адміністративного суду з розгляду міграційних справ у світлі Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, взяла участь у зустрічах та семінарах, у ході яких відбувся обмін досвідом організації роботи адміністративних судових інстанцій України і Швеції.

Олександр Пасенюк як колишній Голова Вищого адміністративного суду України є активним учасником Проекту Twinning. У рамках цієї програми він регулярно взаємодіє з європейськими експертами в судовій і правозахисній сфері, ділиться багатим досвідом щодо всебічних питань розбудови та удосконалення адміністративного судочинства в Україні.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України