Суддя Конституційного Суду України Наталя Шаптала взяла участь у міжнародному семінарі в Франції

Версія для друку

Суддя Конституційного Суду України Наталя Шаптала взяла участь у міжнародному семінарі в Франції

 

         З метою обміну досвідом у сфері судової практики 29–30 листопада 2011 року у Страсбурзі (Французька Республіка) Рада Європи за підтримки Венеціанської комісії провела міжнародний семінар за участю суддів органів конституційної юрисдикції.

         Тема обговорення – практика конституційних судів у сфері соціального захисту.

У роботі заходу взяли участь представники органів конституційної юстиції та науковці Бельгії, Болгарії, Іспанії, Італії, Латвії, Литви, Люксембургу, Молдови, Нідерландів, Португалії, Румунії, Словенії, України, Франції, ФРН, Чеської Республіки, Швейцарії.

Під час проведення семінару відбулися засідання, присвячені визначенню права на соціальний захист у міжнародному праві (Міжнародний пакт про громадські та політичні права, Європейська соціальна хартія, Європейський кодекс соціального забезпечення, конвенції Міжнародної організації праці щодо соціального захисту), еволюції конституційного права в Європі у сфері соціального захисту та огляду рішень  судів конституційної юрисдикції щодо питань соціального захисту. 

Конституційний Суд України на науковому зібранні представила суддя Наталя Шаптала. Вона презентувала доповідь „Гарантії забезпечення соціального захисту прав людини: практика Конституційного Суду України“.

 

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України