Суд оголосив перерву у справі щодо конституційності окремих положень Кодексу України про адміністративні правопорушення

Версія для друку

 

Суд оголосив перерву у справі щодо конституційності окремих положень
Кодексу України про адміністративні правопорушення

27.05.2021

У справі за конституційними скаргами Забари Альони Володимирівни, Копилової Надії Анатоліївни, Мартиросяна Гагіка Міграновича щодо відповідності Конституції України положень частини першої статті 142,  частини п’ятої статті 2791 Кодексу України про адміністративні правопорушення оголошено перерву.

Сьогодні, 27 травня, на відкритій частині пленарного засідання постійна представниця Верховної Ради України у Конституційному Суді України Ольга Совгиря заявила клопотання про зміну форми конституційного провадження у цій справі з письмової на усну та залучення представника Міністерства внутрішніх справ України до розгляду цієї справи як залученого учасника конституційного провадження. Заявлене клопотання підтримали представник Президента України у Конституційному Суді України Федір Веніславський, а також Уповноважений представник суб’єкта права на конституційну скаргу Копилової Н.А. Вячеслав Качмар.

Велика палата Конституційного Суду України за результатами обговорення задовольнила заявлене клопотання.

У цій справі оголошено перерву.

Розгляд справи за конституційними скаргами Забари А.В., Копилової Н.А., Мартиросяна Г.М. у відкритій частині відбудеться на одному з наступних пленарних засідань.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України