Суд оголосив перерву у розгляді справи щодо конституційності Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України

Версія для друку

5 грудня, 2023

Велика палата 5 грудня 2023 року на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження продовжила розгляд справи за конституційним зверненням 49 народних депутатів України про надання висновку щодо конституційності Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 21 квітня 2010 року, ратифікованої Законом України „Про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України“ від 27 квітня 2010 року № 2153–VI.

7 вересня 2023 року, коли Суд розпочав розгляд цієї справи, постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України Максим Дирдін подав заяву про відвід судді Конституційного Суду України Сергія Головатого, який є суддею-доповідачем у цій справі.

На початку сьогоднішнього пленарного засідання суддя Конституційного Суду України Віктор Кривенко повідомив, що Суд розглянув зазначену заяву та відмовив у її задоволенні.

Під час цього пленарного засідання Представник Президента України у Конституційному Суді України Сергій Дембовський також заявив про відвід судді Конституційного Суду України Сергія Головатого.

Зважаючи на необхідність додаткового дослідження викладених у поданій заяві обставин, Суд оголосив перерву в розгляді цієї справи.

На відкритій частині пленарного засідання були присутні представник суб’єкта права на конституційне звернення Соломія Бобровська, постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України Максим Дирдін, Представник Президента України у Конституційному Суді України Сергій Дембовський, представники засобів масової інформації, а також інші громадяни України.

Долучитися до перегляду засідання можна на офіційному вебсайті Суду в рубриці „Архів відеотрансляцій засідань“.

Під час пленарного засідання

Під час пленарного засідання

Суддя Конституційного Суду України Сергій Головатий

Представник Президента України у Конституційному Суді України Сергій Дембовський, 
постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України Максим Дирдін, 
представник суб’єкта права на конституційне звернення Соломія Бобровська

Представник Президента України у Конституційному Суді України Сергій Дембовський

Представник суб’єкта права на конституційне звернення Соломія Бобровська

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України