Щиро вітаємо з Днем Незалежності України! (ВІДЕО)

Версія для друку

24.08.2022

 

Переглянути відео

 

Сьогодні, 24 серпня, одна з найважливіших подій для Українського народу – День Незалежності України. Україна упродовж тисячолітньої історії поступово просувалася до своєї незалежності.

На час прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року Україна мала вже Декларацію про державний суверенітет.

Україна не могла не стати незалежною державою, бо упродовж тисячоліть цілі покоління українців боролися за це, тисячі людей за цю незалежність відсиділи в комуністичних тюрмах та віддали найдорожче.

Уже будучи незалежною державою, Україна пережила чимало тяжких часів та періодів боротьби за своє існування, територіальну цілісність та суверенітет.

росія на чолі з путіним ніколи не полишала спроб відновити свою імперію за рахунок українських земель та вчергове зробити український народ своїм рабом. Спершу – приховано, а з 2022 року – відкрито: шляхом повномаштабної жорстокої збройної агресії проти України.

Але ця війна та героїчна боротьба українців з окупантом укотре довела, що Україна є країною з єдиною національною ідеєю.

Ми – європейська держава і тепер, здобувши статус кандидата на членство в ЄС, повертаємося додому в європейську сім’ю.

Ми радіємо, коли чуємо в світі нашу рідну українську мову та гордимося і плачемо, коли бачимо, як майорить Державний Прапор України і звучить наш Гімн.

Нам є чим пишатися і за що боротися – навіть ціною власного життя.

Ми, УКРАЇНЦІ, вимушені й далі боротися за свою свободу. І ми віримо в нашу ПЕРЕМОГУ, бо з нами правда і Бог.

Україна була, є і буде!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України