Сергій Вдовіченко взяв участь у Чорноморській регіональній конференції конституціоналістів

Версія для друку

Суддя Конституційного Суду України Сергій Вдовіченко взяв участь у Чорноморській регіональній конференції конституціоналістів

 

Суддя Конституційного Суду України Сергій Вдовіченко на запрошення Конституційного Суду Грузії і відповідно до рішення КСУ 6-7 липня 2012 року взяв участь у Чорноморській регіональній конференції „Право на рівність: межі конституційного захисту”.

Конференція, організована Німецьким співтовариством міжнародного співробітництва та Венеціанською Комісією Ради Європи, відбулася в місті Батумі в конференц-залі готелю „Шератон”.

В конференції брали участь представники органів конституційного та адміністративного судочинства країн Чорноморського регіону, Балтії, Східної Європи (Азербайджану, Вірменії, Грузії, Латвії, Туреччини), представники Інституту порівняльного і міжнародного приватного права ім.Макса Планка, експерти та науковці Венеціанської Комісії Ради Європи.

Під час наукового форуму обговорювалися питання щодо матеріальних та процесуальних аспектів конституційного принципу рівності, підходів у практиці конституційних судів при утвердженні цього принципу, конституційних стандартів рівності та недискримінації іноземців.

Учасники конференції також відвідали Будинок Юстиції в Батумі.

 

 

 

 

На фото: Будинок Юстиції в Батумі

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України