Розгляд справи за конституційною скаргою Плескача В.Ю.: Суд дослідив матеріали справи на відкритій частині пленарного засідання та перейшов до закритої частини для ухвалення рішення

Версія для друку

13.07.2022

Другий сенат Конституційного Суду України 13 липня на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розглянув справу за конституційною скаргою Плескача В’ячеслава Юрійовича щодо відповідності Конституції України (конституційності) приписів частини першої статті 294, частини шостої статті 383 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – Кодекс).

Під час пленарного засідання Суд заслухав інформацію судді-доповідача у справі Сергія Головатого щодо змісту конституційної скарги, підстав для відкриття конституційного провадження у справі.

Також суддя-доповідач поінформував присутніх про зміст позицій, що їх висловили Президент України, Верховна Рада України, Академія адвокатури України, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Навчально-науковий інститут права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова з питань, порушених у конституційній скарзі Плескача В’ячеслава Юрійовича.

Дослідивши матеріали справи на відкритій частині пленарного засідання, Суд перейшов до закритої частини для ухвалення рішення.

Переглянути відкриту частину пленарного засідання можна на офіційному вебсайті Конституційного Суду України за посиланням: http://sv1.ccu.gov.ua/video.

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України