Підписано Меморандум із Конституційним Судом Болгарії

Версія для друку

 

Підписано Меморандум із Конституційним Судом Болгарії

 

Голова Конституційного Суду України Анатолій Головін та Голова Конституційного Суду Республіки Болгарія Євнегі Танчев 21 червня 2012 року підписали Меморандум про розвиток співробітництва між конституційними судами України та Республіки Болгарія.

Урочиста церемонія підписання меморандуму, що відбулася в рамках робочого візиту української та болгарської делегацій до міста Бухарест, проходила в залі засідань Посольства України в Румунії в присутності Надзвичайних і Повноважних Послів України та Республіки Болгарія в Румунії Т.Бауера та А.Філіпова.

Очільники конституційних судів наголосили на важливості цього меморандуму, оскільки він розвиватиме двосторонні відносини у досягненні практичних результатів у сфері забезпечення верховенства й безпосередньої дії конституцій та захисту прав і свобод людини і громадянина, та висловили впевненість у подальшому зміцненні дружніх відносин між органами конституції юстиції обох держав.

У документі підкреслюється, що сторони підтримуватимуть свої відносини на основі принципів взаємної поваги, незалежності, довіри та співробітництва.

Передбачається, що у рамках співпраці буде проводитися обмін інформацією та досвідом роботи також на рівні секретаріатів, зокрема їх окремих структурних підрозділів, обмін рішеннями, висновками, ухвалами, прийнятими конституційними судами обох держав, а також матеріалами правового характеру, науковими та експертними дослідженнями тощо.

Голова Конституційного Суду України висловив щиру подяку Надзвичайному і Повноважному Послу України в Румунії Теофілу Бауеру за сприяння у підготовці церемонії підписання меморандуму в Посольстві.

 

 

Переглянути фотоматеріали

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України