Китайські юристи відвідали Конституційний Суд України

Версія для друку

Китайські юристи відвідали Конституційний Суд України

 

 

Делегація Китайського юридичного товариства у рамках офіційного візиту до України 22 червня 2012 року відвідала Конституційний Суд України.

Сприяння юристам з КНР в ознайомленні з українським судоустроєм надав Союз юристів України та його очільник Валерій Євдокимов, який ініціював зустріч в єдиному органі конституційної юрисдикції в Україні.

Заступник Голови Конституційного Суду України Юрій Баулін, судді Сергій Вдовіченко, Михайло Запорожець, Михайло Колос, Наталя Шаптала зустрілися з членами китайської делегації на чолі з віце-президентом Китайського юридичного товариства Жу Гуожи та керівництвом Союзу юристів України.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні учасники міжнародної зустрічі вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

У ході зустрічі гостей було ознайомлено з діяльністю Суду, який має 15-річний досвід функціонування. Зокрема, українська сторона розповіла про порядок формування Конституційного Суду України, його повноваження та особливості конституційного провадження, форми звернення до КСУ і суб’єктів права на таке звернення, прийняття Судом рішень.

Правники відзначили конструктивний діалог між юристами  України і КНР та висловили сподівання  на подальшу співпрацю і зміцнення дружніх зв’язків між юридичними співтовариствами України та Китаю.

Наприкінці зустрічі українська сторона подарувала делегації Китайського юридичного товариства пам’ятні сувеніри, а гості подякували керівництву та суддям Конституційного Суду України за теплу зустріч.

 

 

Переглянути фотоматеріали

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України