Круглий стіл за участю делегації Конституційного Суду Республіки Вірменія

Версія для друку

Круглий стіл за участю делегації

Конституційного Суду Республіки Вірменія

 

 

16 грудня в Конституційному Суді України проведено круглий стіл з питань розвитку конституціоналізму за участю делегації Конституційного Суду Республіки Вірменія на чолі з Головою Суду Гагіком Арутюняном. Співмодератором заходу був академік Національної академії правових наук України, суддя Конституційного Суду України у відставці Володимир Тихий.

В ході дискусії відзначалася важливість розвитку теорії конституційного права та обміну практичним досвідом, схожість проблем конституційного судочинства.

Цікавою була інформація гостей щодо підготовки та проведення судових слухань, виконання оприлюднених рішень судів усіма гілками влади.

Йшлося і про індивідуальну конституційну скаргу, гарантії реалізації основоположних конституційних цінностей на рівні державної політики, особливості діяльності конституційних судів в умовах суспільної трансформації.

У роботі круглого столу взяли участь судді Конституційного Суду України, керівник Апарату Конституційного Суду Республіки Вірменія Арушан Акопян, керівник вірменського офісу німецької програми GTZ „Консультація для правових і судових реформ на Південному Кавказі“ Вартан Погосян, ректор Російсько-Вірменського (Слов’янського) університету Армен Дарбінян, член Ради Палати адвокатів Республіки Вірменія Артак Зейналян, надзвичайний та повноважний посланник Посольства Республіки Вірменія в Україні Дживан Мовсесян.

Гагік Арутюнян вручив Анатолію Головіну золоту медаль Конституційного Суду Республіки Вірменія за вагомий внесок у розширення міжнародних зв’язків конституційних судів країн нової демократії та зміцнення співробітництва у сфері конституційного правосуддя між Україною та Республікою Вірменія. Подякувавши за теплий прийом вірменської делегації, Гагік Арутюнян зробив запис у Книзі почесних гостей.

 

 

 

Переглянути фотоматеріали

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України