Конституційний Суд України відвідали представники Європейського інституту Університету м. Цюріх

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
(СЕКТОР ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ РОБОТИ)

01033, Київ, Жилянська, 14
тел. 238-10-80, 238-10-25
факс 287-36-16

 

 Конституційний Суд України відвідали представники Європейського інституту Університету м. Цюріх

 

 18 вересня 2017 року  до Конституційного Суду України завітала  делегація найбільшого університету Швейцарії - Європейського інституту Цюріхського  Університету, метою якої було ознайомлення з роботою органу конституційної юрисдикції в Україні.

Під час візиту представники Європейського інституту Університету  м. Цюріх зустрілися з в.о. голови Конституційного Суду України Віктором Кривенком. Також у заході взяли участь працівники Секретаріату КСУ.

В.о. Голови КСУ Віктор Кривенко  ознайомив гостей із діяльністю Суду та його повноваженнями, розповів про конституційну реформу в Україні та поточну діяльність КСУ. Він поінформував гостей про нові повноваження Конституційного Суду, а саме про запровадження додаткового механізму захисту прав і свобод людини і громадянина – інституту конституційної скарги. 

Віктор Кривенко обговорив з колегами зі Швейцарії низку актуальних питань у сфері конституційного судочинства, обмінявся конструктивними думками щодо науково-практичної співпраці між Конституційним Судом України і Європейським університетом.

 Після офіційної частини для відвідувачів працівниками Секретаріату було організовано екскурсію будівлею КСУ, яку гості розпочали у бібліотеці та архіві Суду, де відповідно, ознайомилися з бібліотечним фондом і порядком зберігання справ в архіві.

У музеї Конституційного  Суду України  гості переглянули експонати, подаровані органами конституційної юрисдикції зарубіжних країн, міжнародними організаціями, а також вітчизняними органами державної влади, судовими установами, навчальними закладами.

У ході екскурсії гості відвідали також  Залу засідань, де  ознайомилися з історією органу конституційного судочинства, дізналися про особливості конституційного провадження та форми звернення до КСУ.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України