Конституційний Суд України в умовах воєнного стану і в особливий період продовжує здійснювати конституційні функції

Версія для друку

06.04.2022

Судді Конституційного Суду України проводять пленарні засідання і засідання Великої палати Суду, засідання сенатів Суду та колегій суддів Суду. З січня поточного року і натепер Конституційний Суд України ухвалив 273 акта. З них: 228 ухвал Великої палати Суду; 5 постанов Суду; 2 рішення сенатів Суду; 7 ухвал сенатів Суду; 31 ухвала колегій суддів Суду.

Працівники Секретаріату Суду через об’єктивні причини забезпечують виконання покладених завдань дистанційно або ж у адміністративній будівлі Суду. Зокрема, продовжують готувати матеріали для проведення засідань Суду, приймати та опрацьовувати конституційні скарги, запити на публічну інформацію та звернення, які надходять до Конституційного Суду України, тощо.

З початку року до Суду надійшла 71 конституційна скарга. За результатами їх попередньої перевірки 34 конституційні скарги розподілено суддям-доповідачам. Суб’єктам права на конституційні скарги повернуто 36 скарг, які за формою не відповідали вимогам Закону України „Про Конституційний Суд України“, одна конституційна скарга перебуває на опрацюванні в Секретаріаті Суду.

Також за цей час Секретаріат Суду підготував та надіслав 145 відповідей на запити на публічну інформацію і звернення громадян.

Інформування суспільства про роботу Конституційного Суду України є невід’ємною складовою його діяльності. Конституційний Суд України систематично оприлюднює інформацію про свою діяльність на офіційному вебсайті та сторінках Суду в соціальних мережах.

 

Інформує відділ комунікацій та правового моніторингу

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України