Конституційний Суд України та Координатор проектів ОБСЄ в Україні підписали Меморандум про розвиток співробітництва

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Конституційний Суд України та Координатор проектів ОБСЄ в Україні підписали Меморандум про розвиток співробітництва

 

 

Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін та Координатор проектів ОБСЄ в Україні посол Мадіна Джарбусинова 16 липня 2014 року уклали Меморандум, яким визначаються принципи та напрями проектного співробітництва між Конституційним Судом України та Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Метою меморандуму є просування міжнародних стандартів у галузі прав людини і основоположних свобод, верховенства права і демократичного розвитку, зміцнення інституційного потенціалу Конституційного Суду України та його Секретаріату. Документом передбачається розробка та реалізація спільних проектів, проведення спільних заходів: зустрічей, семінарів, круглих столів, конференцій, навчальних програм, просвітницьких кампаній тощо.

Сторони, зокрема, погодились щодо необхідності поширення знань про міжнародний досвід та практику у сфері захисту прав людини та основних свобод інститутами конституційної юрисдикції, навчання суддів і працівників Секретаріату Суду, підтримки інституційної та технічної спроможності Суду.

Юрій Баулін під час церемонії підписання відзначив, що багато важливих напрямів знайшли своє відображення в цьому документі. У свою чергу Мадіна Джарбусинова  наголосила на важливості підписаного меморандуму, оскільки його положення  сприятимуть розбудові двосторонніх відносин у сфері забезпечення верховенства Конституції та захисту прав і свобод людини і громадянина.

«Хочеш миру – дотримуйся справедливості, що й має бути основою наших дій. І ми з радістю готові й надалі співпрацювати для досягнення цих цілей», - підкреслила Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України