Конституційний Суд України спільно з Київською міською державною адміністрацією провів спільну акцію до Дня захисту дітей

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

 

Конституційний Суд України спільно з Київською міською державною адміністрацією провів спільну акцію до Дня захисту дітей

 

Конституційний Суд України спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації провів спільну акцію до Дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року. Мета акції – розвиток правосвідомості юного покоління, ознайомлення молоді з роботою єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні.

Напередодні Дня захисту дітей, починаючи з 22 травня 2015 року, в Конституційному Суді України проходили тематичні заходи для учнів столичних загальноосвітніх закладів: школи № 78, ліцею № 79, спеціалізованої школи № 44, школи-ліцею «Наукова зміна» та Київського ліцею бізнесу.

Для гостей були проведені оглядові екскурсії, що включали в себе ознайомлення з приміщенням Конституційного Суду України, огляд зали засідань і музейної експозиції, в якій представлено близько 150 експонатів. Молодь мала можливість поспілкуватися з суддями та працівниками  Секретаріату Суду, дізнатися багато цікавого про історію, завдання і повноваження КСУ, організацію судових засідань, архівної справи, унікальність бібліотечного фонду тощо. З метою кращого засвоєння отриманої інформації для учнів була проведена конституційна бліц-вікторина, переможці якої отримали від Суду спеціальні призи.

Подібні заходи з нагоди Дня захисту дітей в Конституційному Суді України традиційні, адже питання захисту прав дітей віднесено державою до пріоритетних напрямків у соціальній сфері. Тому організатори акції доклали всіх зусиль, щоб візит до Конституційного Суду України став для юних гостей не лише яскравим враженням, а й надійно поповнив їхній інтелектуальний багаж корисними правовими знаннями.

Свято вийшло незабутнім, адже всі, хто до нього долучився – і працівники Конституційного Суду України, і представники адміністрації міста, розуміють, що вони є гарантами здійснення дитячих мрій, їхнього щасливого майбутнього.

  • 22 травня Конституційний Суд України відвідали учні 9 класу ліцею «Наукова зміна», 10 класу Київського ліцею бізнесу, 3 та 9 класів школи № 78 м. Києва. У заходах взяли участь Голова Конституційного Суду Юрій Баулін, судді Віктор Шишкін і Станіслав Шевчук.
  • 25 травня відбувся захід за участі учнів 9 класу ліцею № 79, з якими зустрівся суддя Сергій Вдовіченко.
  • 26 травня до Суду завітали учні 3, 5, 6 класів школи № 44 м. Києва. З дітьми спілкувалися суддя Наталя Шаптала, колишній суддя КСУ Михайло Колос, перший заступник керівника Секретаріату Суду Лариса Бірюк.
  • 27 травня Конституційний Суд України відвідали учні 1 класу Романо-германської гімназії № 123, м. Києва. У заході взяли участь суддя Наталя Шаптала, керівник служби Голови КСУ Марина Аршевська, працівники Секретаріату Суду.

У рамках акції Конституційний Суд України передав до бібліотек навчальних закладів примірники Конституції України, видання наукових праць суддів КСУ, навчальну та довідкову літературу з конституційно-правової тематики. 

 

Фоторепортаж, травень 2015 р.

 

22 травня

 

Київський ліцей «Наукова зміна»

 

 

У центральному холі Суду.

 

У залі засідань.

З учнями спілкується Голова КСУ Юрій Баулін.

 

Київський ліцей бізнесу

У бібліотеці Суду.

 

У залі засідань.

 

З учнями спілкується суддя КСУ Віктор Шишкін.

Київська загальноосвітня школа № 78 (3 клас)

У центральному холі Суду.

 В архіві Суду.

 Біля зали засідань.

 У залі засідань Суду. Голова КСУ Юрій Баулін і учні 3-го класу школи № 78.

В прес-центрі.

Київська загальноосвітня школа № 78 (9 клас) 

 У центральному холі Суду.

У залі засідань із суддею КСУ Станіславом Шевчуком.

 

 Біля зали засідань.

25 травня

 Київський ліцей № 79 

У центральному холі Суду. 

З учнями спілкується керівник Служби Голови КСУ Марина Аршевська. 

У бібліотеці. 

У залі засідань. З учнями спілкується суддя Сергій Вдовіченко. 

  

 

Біля зали засідань. 

 26 травня 

Школа № 44, м. Києва, 3 клас 

У центральному холі Суду. 

У бібліотеці. 

Екскурсію проводить працівник прес-служби Тетяна Супрович. 

У залі засідань. 

Суддя КСУ Наталя Шаптала, перший заступник керівника Секретаріату Лариса Бірюк, судовий розпорядник Марія Жигреєва з учнями 3 класу. 

Школа № 44, м. Києва, 5-6 класи 

У бібліотеці.

У залі засідань з учнями спілкується перший заступник керівника Секретаріату КСУ Лариса Бірюк.

  

   

 

 

 

 

27 травня

 Романо-германська гімназія № 123 

У центральному холі Суду.

У бібліотеці.

У відділі інформаційних систем.

Біля зали засідань.

 

У залі засідань з учнями спілкується суддя Наталя Шаптала.

 

У прес-центрі Суду.

Фото Вадима Ковтюха.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України